Teambuilding na kole

Teambuilding na kole (04. 06. 2019) Poslední květnový den jsme vyjeli na kole na Lipnici nad Sázavou v rámci firemního teambuildingu. Naše trasa vedla krásnou rozkvetlou přírodou z Havlíčkova Brodu – parkem kolem řeky, přes Občiny se zastávkou v Hurtově Lhotě na občerstvení. Zdolali jsme cestu...

Středisko infrastruktury na Vysočině

Středisko infrastruktury na Vysočině (07. 01. 2019) V roce 2019 jsme otevřeli nové středisko infrastruktury na Vysočině. Disponujeme strojním vybavením jako je traktorbagr, minibagr, UNC, pásové rypadlo, kolové rypadlo a Iveco s hydraulickou rukou. Realizujeme kompletní zemní a výkopové práce.

Berounské terasy

Berounské terasy (03. 12. 2018) Pro vznikající rezidenční čtvrť na okraji Berouna realizuje naše firma kompletní zemní práce, splaškovou a dešťovou kanalizaci.

Mšec

Mšec (10. 07. 2018) Od července 2018 se podílíme na výstavbě nové kanalizace v obci Mšec u Rakovníka.

Nemocnice Landshut

Nemocnice Landshut (18. 06. 2018) v Landshutské nemocnici provádíme kompletní elektroinstalaci (silonoproud, slaboproud, MaR) na rekonstrukci a přístavbě tří lůžkových oddělení a nové radioterapické oddělení. Ukončení zakázky je naplánováno na začátek roku 2020.

Skladové haly v Daimler Fürth

Skladové haly v Daimler Fürth (18. 06. 2018) Skladové haly Daimler ve městě Fürth u Norimberku. Realizujeme výměnu veškerého původního osvětlení za LED osvětlení včetně výměny kabeláže a rozváděčů. Práce probíhají za provozu, jak ve dne, tak i v noci kvůli lepší přístupnosti pro práci ve v...

Obchodní centrum Paising Arcaden

Obchodní centrum Paising Arcaden (18. 06. 2018) Na konci května se zahájila nová zakázka v obchodním centru PASING ARCADEN na severozápadě Mnichova. Na této zakázce řešíme výměnu původního osvětlení na Led osvětlení. Výměna je naplánovaná na dvě etapy, v každé etapě se jedná o 4500 svítidel.

Bytové elektro instalace v Mnichově

(01. 05. 2018) Pro nového zákazníka provádíme bytové elektroinstalace po celém Mnichově. Jedná se o velké luxusní rodinné domy. Dále dokončujeme hrubé instalace šesti řadových domů na okraji Mnichova.

Bydlení z recyklovaných lodních kontejnerů

Bydlení z recyklovaných lodních kontejnerů (04. 09. 2017) Podílíme se na zajímavém projektu Blokki. Pro firmu H3 ateliér provádíme elektroinstalace v domcích budovaných z vyřazených kontejnerů. Domky nebo chaty jsou většinou sestavené z jednoho nebo ze dvou kontejnerů, mohou být doplněné lehkou komfortní terasou. Základem...


Novinky - výpis všech